Büyük Beden Saten Gecelikler

Büyük Bedenlerin de Saten Gecelik Giymeye Hakkı Var!

İç giyim tamamen kişinin kendini güzel hissetmesini ve kişiliği ile ilgidir. Bu sebeple normal şartlar altında dışarıda zaten bir elbise giymeden yaşayan büyük beden bir bayan iç giyim de dilediği saten geceliği hakkına sahiptir. Saten gecelik kişinin kendi arzuları ve partnerinin istekleri doğrultusunda her bedene uyum sağlayabilecek bir kıyafettir. Ünlü markaların koleksiyonlarında büyük bedenler için üretilmiş ve oldukça modern, seksi ve çekici saten gecelik modelleri bulunmaktadır. Saten gecelik yalnızca zayıf insanların hakkı değil her bireyin hakkıdır.

Büyük Beden Saten Gecelikler

Büyük Beden Saten Gecelikler

Büyük beden saten gecelikler genellikle vücuda oturmayan modeller olmakla beraber vücuda oturan ve hatları tam anlamıyla ortaya çıkaran modellerde bulunmaktadır. Klasik saten geceliklere nazaran tek farkı bedeninin büyük olmasıyla beraber aynı modernlik te, aynı seksilikte modellerde olmaktadır. Diğer saten gecelikler de kullanılan dantel, tül ve diğer materyaller aynı şekilde işlenmektedir. Mini yada uzun modeller bulunmaktadır. Sanılanın aksine oldukça modern ve şık bir görünüm ortaya çıkması söz konusudur. Hem partneriniz hem de sizin göz zevkini yaşamanızı heyecanlandıracak, renk katacak modellerin var olması beden fark etmeksizin kullanılması mümkündür.

Büyük Beden Saten Geceliklerde Fiyat

Gecelikler de fiyat incelemesi yapıldığında büyük yada küçük bedene göre değil kullanılan kumaşa, modele ve markaya göre fiyatlandırmalar söz konusudur. Saten yada ipek ise fiyat daha pahalı olmakla beraber, penye ise daha uygun fiyatlı olmaktadır. Günlük yaşamda kullanılan iç çamaşır ürünleri daha uygun fiyatlı olsa da saten gecelik gibi fantezi ürünleri fiyatlandırılıyorken daha yüksek miktarlarda söz konusu olmaktadır. Tercih edeceğiniz saten gecelik modeline göre ise içeriğinde bulunan diğer kumaş türlerinin fiyatlandırma yaparken ki etkisini unutmamalısınız. Dümdüz saten bir gecelik ile dantelli saten bir geceliğin fiyatı aynı olmaz. Bununla beraber markası etiket fiyatı için oldukça önemlidir. Aynı ürünün farklı etiketler ile satılması durumunda bilinçli davranarak daha ucuz olanı almanız söz konusu olabilir. Özetle her beden saten gecelik giymeyi hak eder.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top