Düğün makyajı için ipuçları …

DÜĞÜN MAKYAJI İÇİN İPUÇLARI

Düğünler, kadınların hayatları boyunca kendilerini en özel hissettikleri günlerdir. Herhangi bir düğüne davetli olarak gittiklerinde ve gelin hakkında yorumlar yaparken dahi kadınlar kendi düğünlerinin hayallerini gözden geçirir ve bir kez daha düğünlerini planlarlar. Bizler bir düğünün davetlisi ya da düğünün başrolü olan gelin olsak da hep diğer davetlerden biraz daha özenli ve en güzel halimize orda olmayı isteriz. Kusursuz görünümümüzü sağlayan saçlarımız ve elbisemiz olduğu kadar aynı zamanda bunları tamamlayan makyajımızda çok önemli ve bizi dikkat çekici hale getirecek bir unsurdur. Düğün makyajı için ipuçları ise şöyledir;

Öncelikli olarak düğün makyajında da her zaman olduğu gibi sizin kişiliğiniz ve seçimleriniz çok önemlidir. Yani siz makyaj uygulaması seçerken abartılı, sade, natürel ya da aykırı bir makyaj tercih edebilir, buna uygun elbiseniz ile saç ve makyaj uygulayarak düğüne katılabilirsiniz. Biz size düğün makyajı için ipuçları vererek sizin en doğru tercihte bulunmanızı sağlıyoruz. Sadece davetlisi olduğunuz düğüne uygun makyaj ten makyajına odaklanarak uygulayacağınız makyaj olur.

Doğal ve yumuşak olan ten makyajı ile hoş bir görünüm kazanabilir, ten makyajınızı tamamlayan göz makyajınızı ise sade ve dumanlı bakışlar ile tamamlarken, son olarak dudaklarınızı koyu renkler yerine dudak renginde ruj veya parlatıcı kullanarak tamamlayabilirsiniz. Yani bu düğünün davetlisi olarak sizler gelin gibi abartılı değil sadeliğinizi ve şıklığınızı öne çıkarmalısınız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top