Gelin Ayakkabıları

Bir gelin evlenirken tüm detaylarıyla güzel anılarla dolu, akıllarda kalan herkesin gıpta ile baktığı  bir düğün günü yaşamak ister. Bu beklentileri gelinlik ve aksesuarlarında yaşanması ise büsbütün düğün anılarını hatırlanmak istenmeyen anılara da dönüştürebilir.

Böyle bir duruma düşmemek için tüm detaylarına kadar tasarladığınız gelinlik ve aksesuarları içerisinde Gelin Ayakkabıları çok önem kazanmaktadır. Çünkü gelin tüm hazırlıklarını yaptığı kuğu güzelliği içerisindeki dansından tutun tebrikleri kabul edip düğün sonuna kadar Gelin Ayakkabıları içinde olacak ve bu süre boyunca gülücükler dağıtacağı bir şaheserin içinde bulunması gerekecektir.

Eğer Gelin Ayakkabıları konusunda yanlış seçimler yapılırsa yağmur sonucu veya bir ıslaklık sonucu kayganlaşan zeminin azizliğine uğraması, Gelinliğin konseptine uygun olmayan Gelinlik Ayakkabıları seçimi, özellikle belirtiyoruz ki rahat olmayan ve mengene gibi ayaklarınızı sıkan ayakkabıları seçilmesi ve yüksek topuklar seçilerek rüküş ve hoş olmayan görüntüler oluşmasına sebep olacak ayakkabıları tercih etmemeniz gerekmektedir.

Gelin Ayakkabıları ile ilgili bilgilendirmemizi biraz daha açarsak yağmurlu bir hava veya ıslak bir zemin kayıp düşmenize sebep olabilir veya süet tarzı ayakkabılar su ile temas ettiğinde size sıkıntı çıkarabilir. Bunun çözümü için topuk kaymasını engelleyici ya da köselesi sıvıdan etkilenmeyen modeller seçmelisiniz. Eğer kır düğünlerinden biri sizin düğününüz olacak ise toprakta yada çimende kaymayacak yapıya sahip modeller almalısınız.

Gelin konseptine uygun olmayan renk, model, boyut ve görsel yapıya sahip Gelin Ayakkabıları kuğulara benzeyen güzelliğinize gölge düşürmesin. Mademki çok süslü bir gelinlik aldınız ona uygun biraz daha sade Gelin Ayakkabıları bakmalısınız. Eğer sade bir gelinliğiniz varsa da ona uygun biraz daha süslü Gelin Ayakkabıları seçilebilir. Eğer bu anlattığımız şekilde birbirlerini tamamlamayan bir gelinlik ve ayakkabı seçerseniz hoş görüneceğiniz bir gece şıklığınızı gölgeleyebilir.

Bayanların ayakkabı seçiminde güzel olma uğruna birçok sıkıntılara katlandıkları malumunuzdur. Aynı sıkıntıları günün büyük bir kısmını ayakta geçirecek bir gelin adayının da yaşamaması için mutlaka Gelin Ayakkabıları seçiminde göz önüne alması çok elzemdir.

Yüksek topuklar zaten minyon yapıya sahip kısa boylu olan kibar ve naif bayanlar için nefes almak kadar önemli kabul edilmektedir. İster düğün zamanında giyeceği Ayakkabıları olsun ister normal günlük yaşamında kullanıyor olsun uzun topuk kullanmaktadırlar. Asla unutulmamalıdır ki güzel görünmek için o güzel ve özel günde mutlaka rahat hareket edip güler yüzle herkes ile ilgilenebileceği Gelin Ayakkabıları seçilmeli uzun boy için uzun topuk kibar ve küçük görünmesi için ayağa göre küçük ayakkabıları seçilmemesi tavsiyemizdir.

Unutmayın Güzellik detaylarda gizlidir. Gelinlik Ayakkabıları seçimleriniz anlattığımız doğrultuda hareket ettiğinizde yapacağınız en önemli ve en son hareket aldığı ayakkabı modelinde yapabileceğiniz ya da yaptırabileceğiniz detay görselliklerdir. Bu detaylar sizi Düğün sonuna kadar keyifle taşıyacaktır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top