Gelin Makyajı Trendleri

Gelinler ihtişamlı görüntünün yansıması olarak geceye başlamak isterler. Ancak unutulmamalıdır ki aşırı makyaj gece sonunda olumsuz sonuçlar doğurabilir. Daha yeni makyaj trendlerinde doğala en yakın makyaj revaçta ve bununla beraber abartıdan uzak görünümler kazanılmaktadır. Tecrübe sahibi kimselerden akıl almak gerekirse söyleyecekleri şeylerden birisi az makyaj yaptırmanız gerektiğidir. Bu yazımızda ise sizlere gelin makyajı trendlerinden bahsedeceğiz ve sizlere ufak da olsa yol gösterebileceğimizi umuyoruz.

Turuncu Tonlarda Makyaj

Hem sosyal yaşamda hem de gelin makyajlarında oldukça göze çarpan makyaj trendlerinden birisi turuncu makyajdır. Kır düğünü ya da salon düğünü fark etmeksizin bu tonların kullanımı oldukça moda. Saçlarda kullanılan çiçek detayları ile bütünlük sağlayan bu tonlar gelinlerin boya küpüne çevrilmeden soft bir görüntü kazanmasını sağlamaktadır.

Sade Gelinlik Bordo Ruj

Gelinlik üzerine yapılan sade göz makyajı ve sade gelinlik detaylarına renk katmak adına bordo ruj kullanımı oldukça güzel sonuçlar doğurmaktadır. Hatta ve hatta gelin çiçeğinin dahi bordodan olması bir bütünlük sağlayacaktır. Bembeyaz gelinliklerin yerini kırık beyaz gelinliklerin almasıyla açılan renk dönemi farklı renklerinde gelinliklere katılması ile devam etmektedir. Smooke göz makyajı ve nude ruj kullanmak ise ayrıca bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Gelin makyajı trendlerinde en beğenilen makyaj stillerinden bahsettik. Size kalan uygun modelle uygun renkleri bir araya getirerek ahenk oluşturmaktır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top