Siz de Yumuşak Geceliklerle Uyanmak İstemez Misiniz?

Gecelik giymenin temel amacı yatarken olabildiğince rahat olmak ve varsa şayet partnerinize hoş bir görüntü sağlamaktır. Ancak hoş bir görüntü sağlamak adına rahatsız ve uyurken sertlik vererek tene uyum sağlamayan gecelikler tercih edilmemelidir. Tercih edilen geceliklerin yumuşacık satenden ya da yumuşacık %100 pamuktan meydana gelmiş penye olması kişinin gece boyunca rahat bir uyku çekmezsin ve de sabahları konforlu bir şekilde uyanmasına neden olacaktır. Uyku yaşanılan en önemli yaşamsal faaliyetlerden birisidir ve uyku günün nasıl geçeceğinin belirlendiği evrelerden birisidir. Uyku ne kadar rahat ise gün içersindeki performans o kadar düzgün ve atik olacaktır.

Yumuşak Geceliklerin Kumaşları

Sadece görsel bir şölen yaratmak adına tercih edilen gecelikler de kullanılabilecek çeşitli kumaş seçenekleri bulunur ancak hepsi %100 rahat denilemez. Rahat bir gecelikten de alerjen etki yaratmayan bir kumaşa sahip olmalı, Teni tahrip etmeyecek Şekilde olmalıdır. Aynı zamanda cildin hava almasını sağlayan kumaşları tercih edilmelidir. Bu gibi özellikler bir araya geldiğinde ortaya rahat bir gecelik çıkmaktadır. Ve fantezi geceliklerde de rahat kesimlerin, yumuşak kumaşların kullanılması söz konusudur. Örneğin muhteşem kaliteli bir saten gecelik ile Fransız dantelinin meydana getirdiği fantezi gecelik hem yumuşak, hem şık hem de rahat olabilir.

Hem Dantel Hem Yumuşak

İç giyim üzerine çalışan markalar kadınların hem seksi hem de rahat olması için pek çok uygun model çıkarmaktadır. Rahat bir gecelik seksi olamaz, seksi bir gecelik ise rahat olamaz diye bir kaide yoktur. Dantelin yumuşacık bir kumaş ile harmanlanması aynı zamanda seksi olması nedeniyle tercih edilen pek çok model bulunmaktadır. Bu modeller arasında kendinize en yakın olan modeli belirlerken beden ölçünüzün önemi bulunmamaktadır. Gecelikler tamamen kişiye özel ürünlerdir toplum tarafından nasıl karşılanır kaygısını barındırmaz. Bu sebeple kendinizi en rahat hissedeceğiniz ve de en seksi hissedeceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Rahat modeller genellikle penye kumaşlardan meydana gelmektedir. Dahası havlu modeller oldukça yumuşak ve rahattır ve de oldukça modadır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top