Sonbahar Kış Düğün Mekânları Kreasyonları

Sonbahar ve kış düğünleri havanın uygun olmaması nedeniyle genel olarak iç yapılır. Oysa küçük bir çalışmayla daha iyi bir düğün yapmak adına ortam oluşturulabilir. Özellikle sonbahar düğünleri kır düğünü şeklinde yapılabilir. Bunun için havanın da uygun olduğu bir gün seçilmesi gerekir. Bilindiği gibi sonbahar neredeyse yarısı yağmurlu geçen bir mevsimdir. Fakat bazı günlerde bahardan kalma havalar da yaşanabilir. Böyle bir zaman dilimi belirleyerek Sonbahar düğünlerinizi kır düğünü olarak yapabilirsiniz.

Kış Düğünleri

Kış düğünleri için en uygun seçenek iç mekânlarda düğün yapmak olacaktır. Özellikle elverişsiz hava şartları ve soğuk kış düğünleri için dışarıda düğün yapma fırsatını elimizden alır. Fakat düğün mekânı seçiminizi daha çok dışarıyı gören bir yerden yana kullanabilirsiniz. Bu sayede düğün içerde yapılıyor olsa bile havanın güzelliğini soğuktan ve yağıştan etkilenmeden izleyebilirsiniz. Böyle bir seçim yapmak için yüksek katlı düğün mekânları da sizin için alternatif olabilir.

Düğün Konseptleri

Son dönemin en gözde düğün konsepti seksenler olarak öne çıkar. Özellikle insanların geçmişe özlemle bakmaları böyle bir durum oluşmasını sağlamıştır. Sizler de farklı bir düğün konsepti ile dünya evine girmek istiyorsanız eski bir konsept uygulayabilirsiniz. Böylece ilgi çekici ve oldukça hoş bir düğününüz olur. Bu sayede düğününüzü yıllar geçmiş olsa bile ilk günkü tazeliği ile hatırlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top