Uzak Mesafe İlişkisini Sürdürmek İçin Kurallar

UZAK MESAFE İLİŞKİNİN SÜRDÜRMEK İÇİN KURALLAR
Aşk, sevgi ve saygının olduğu yerde karşılıklı güven ile birlikte dünyanın öbür ucuna gitseniz ya da sevgiliniz gitse ilişkiye zarar vermez hatta birbirinize olan aşkınız ve sevgiliniz daha anlam kazanır birbirinizi daha çok düşünür daha çok özlersiniz. Mesafeler ilişkiye engel değildir gidilmesi gereken bir iş için ve ya ailevi bir sorun için uzaklara gitmeniz ve belli bir süre orda kalmanız gerekebilir bunu karşılık oturup konuşun eksilerini ve artılarını birbirinize anlatın. Uzak mesafe ilişkinin sürdürmek için karşılıklı birbirinize kurallar koyun. İlişki uzmanları uzak ilişki için bazı önerilerde bulunmuşlardır bu öneriler uzak mesafedeki ilişkilerin sağlıklı olması için yararlıdır bunları gözden geçirin
Uzak ilişkiler en önemlisi iletişimdir sık sık arayın telefon, İnternet iletişim ve en önemlisi mektup yazın gün için neler yaptınız, onu ne kadar çok özlediğini biran önce kavuşmak için gün saydığını yazın.
Küçük sürprizler yapın ona bulunduğunuz yerden hediye yollayın veya sevdiği gülleri ve çiçekleri evine veya iş yerine yollayın. Sevdiğiniz bir film ya da diziyi beraber aynı anda seyredin onu yanınızda olduğunu hissettirin.
Birbirinizden sır saklamayın hayatınızda ki önemli değişikleri ona anlatın sorunlarınızı ve onun sorunları çözmek için konuşun çözmeye çalışın yanında olduğunu hissini verin.
Gelecek günler için birlikte hayal kurun bu zor ve ayrı günlerin geçeceğini ve ilerde beraber güzel günlerin olacağını hayal edin ben kelimesi ile iletişim kurmayın biz kelimesi olsun aranızda bu uzak mesafeli ilişkiler için oldukça önemlidir. Gece uyumadan önce konuşun geceyi onla bitirin ve sabah kalkar kalmaz onunla güne başlayın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top