Yatak Odası İç Dekorasyon Önerileri .

Yatak odası iç dekorasyonu fiyatları, tasarımları, modeli derken çok yönlü incelememiz gereken özellikler içermektedir.

Yatak odası mobilya modelleri arasında sizlere yön verecek ve şu andakinden daha farklı ve özel bir yere taşıyacak önerilerimizi makalemizde bulabilirsiniz.

Tablo Seçimleri
Yatağınızın baş kısmında bulunan alana özel bir duvar kâğıdı eklemeye ne dersiniz?

İçinizi açacak ve baktıkça rahatlatacak, hem orada durmasını isteyeceğiniz türden bir tablo veya 3D kaplama ünitesi olabilir. Bu gibi alanlarda hoş olabilecek gök mavisi, krem tarzlarında desenler hoş durabilir. Elbette şu andaki yatak odası renk tasarımına uygun şekilde düşünmenizi öneriyoruz. Duvar ile aynı renk bir tablo veya çok yakın tonlarda bir ürün almak son derece yanlış olacaktır.

Yatak Odasında Dolabın Yeri Neresi Olmalı?
Elbise dolaplarının yer bakımından yeri yatak odası kapısının hemen yan tarafı olmalıdır. Çünkü bu alan size daha yakındır ve uzak bir köşeye dolabı yerleştirmeniz biraz üşenmenize neden olabilir. Ayrıca bu ürün oldukça fazla yer kapladığı için oda içindeki alanı biraz daha verimli kullanma açısından bu şekilde fikrimize sıcak bakmanızı rica ediyoruz.

Yataklar İçin Dekoratif Ayrıntılar
Yatak odası ev dekorasyonu alanında ayrıca aksesuarlar açısından modern bir atmosfer oluşturma dikkat etmelisiniz. Özlü sözler, en sevdiğiniz tablolar biblolar, özel anılarınıza ait geçmişe dair hep başucunuzda olması gereken nesneleri mutlaka görünen yerlere ekleyin. Masaların, sehpaların, duvar raflarının üstü hoş olacaktır. Öyle ki yakınlarda gece lambası varsa biraz daha güzel durmasını sağlayabilirsiniz.

Küçük Alanlarda Neler Yapılabilir?
Yatak odası ev dekorasyon örnekleri arasında küçük ebatta yer alan odalarınız için raflara yönelmenizi öneriyoruz. Cam önlerine minik berjer eklemeniz kitap okumanız için biraz alan oluşturulması anlamına gelecektir. Bazen duvarın bir kısmının yıkılması ve dolapların o kısımlara taşınması da ayrı bir çözüm yolu olduğu unutulmaması gerekir.

Yatak Odası Mobilya Seçimleri
Yatak odası mobilya dekorasyonu için köşe bölgelerinden itibaren tavana doğru perde tüllerini andıran ürünler kullanılabilir. İşlemeli olması ve fazla aşırıya kaçmamanızı öneririz. Duvarın tek renk olmasına dikkat edin. Ayrıca bu tek renk duvarda öyle bir bölüm seçin ki oraya duvar kaplama ünitesi ekleyin. Örneğin plazma televizyon eklenecek kısma arka planda taş veya tuğla duvar ürünü güzel gidebilir. Farklı fikirlerde olabilir. Yatağın ayakucuna elbiselerinizi oturarak giyebilmeniz için yumuşak bir alan oluşturun. Ayrıca çekmeceli olması eşyalarınızı yerleştirmek açısından faydalı olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top